SenseOfSport - nordic walking, narty biegowe oraz 4x4 Krynica-Zdrój

O nartach biegowych słów kilka

Moi drodzy, każdy z nas lubić spędzać wolny czas w różnej formie. Dużo zdrowia i dobrego samopoczucia przynosi aktywny wypoczynek, dlatego poznawajmy nowe dyscypliny sportu i rozwijajmy nie tylko nasz umysł, ale również ciało.

Chcielibyśmy zatem zainteresować Państwa i przybliżyć Wam fenomen narciarstwa biegowego. Dzięki różnorodności terenu jak również wysokiej technologii sprzętu czy szerokiemu wachlarzowi jego doboru, dyscyplina ta może być uprawiana przez osoby w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania!

Choć wydawać by się mogło, że narciarstwo biegowe to nudna dyscyplina, wystarczy jednak raz spróbować, by poczuć na własnej skórze ile pozytywnych wrażeń niesie ta forma aktywności. Każdy krok pozostawia za sobą łudzące wrażenie, jakby narty same jechały a nogi niosły nas jak w locie.

Biegi na nartach mnóstwo osób traktuje jako „piesze zdrowe eskapady”, podczas których można się zmagać z trasami o różnych długościach i stopniach trudności. Ówcześnie to bardzo popularna metoda aktywnego wypoczynku dlatego też profesjonalnych tras biegowych jest coraz więcej. Są one przystosowane dla turystów nie tylko pod względem nawierzchni czy bezpieczeństwa, ale również pięknych widoków. Oczywiście aby pospacerować na nartach, nie musimy wybierać oznaczonych tras, każde bezpieczne miejsce zimową porą jest dobre na taką przechadzkę.

czytaj dalej

Eventy 4x4

Jeżeli nie boisz się odrobiny błota na twarzy i kochasz zastrzyk adrenaliny
- wybierz się z nami na wycieczkę samochodami terenowymi.

Górskie, kręte trasy. Strome podjazdy i zjazdy. Możliwość prowadzenia pojazdów!

Poznaj bezdroża górskich okolic Krynicy!

więcej

Powiedzieli o nas:

Kurs nordic walking z sense of sport to czysta przyjemność. polecam!

Dziękuję za bardzo interesujące zajęcia, przeprowadzone w przepięknej jesiennej scenerii. Jeszcze tu wrócę :-)

Spędziliśmy niesamowite chwile na nartach biegowych. Chyba odnaleźliśmy nową zimową pasję.

Ruch to podstawa zdrowego życia. Z Sense Of Sport zadbasz o swoje ciało i umysł. Fizyczne zmęczenie i spora ilość świeżego powietrza wpłynie pozytywnie na przemianę materii. Szczególnie polecamy nordic walking, narty biegowe w Krynicy oraz wycieczki rowerowe. A zimą narty oraz snowboard. Nasza kadra to aktywni sportowcy, eksperci w swojej dziedzinie. Zadbają o Twoje bezpieczeństwo i zajmą się szczegółami wyjazdu.

Atrakcje Krynicy
SenseOfSport
info@senseofsport.pl
+48 606 408 224
© Sense of Sport | Kopiowanie zabronione