Off Road 4×4

Wycieczki

Off road jest nie tylko dla tych, którzy chcą zgłębić tajniki i poprawić umiejętności jazdy samochodem w terenie, to również alternatywa wycieczki turystyczno – krajoznawczej, na którą można wybrać się z rodziną, znajomymi czy przyjaciółmi.

W tej odsłonie off roadu proponujemy spędzenie czasu na łonie natury z pięknymi widokami. Dzięki samochodom terenowym docieramy w miejsca urokliwe, zaciszne, niejednokrotnie o ciekawej historii. Korzystając z piękna otaczającej przyrody, z dala od tłumu i zgiełku miast, można na chwilę zapomnieć o wszechobecnym pośpiechu i uwolnić myśli.

Zapraszamy z nami na Beskidzkie Safari (kliknij aby dowiedzieć się więcej)

Off road może też być rozrywką dla całych rodzin. Spędzanie czasu na otwartych przestrzeniach, z malowniczymi widokami, to czysta radość i możliwość rozładowania pokładów energii zwłaszcza u najmłodszych:). Możliwość aktywnego przebywania na świeżym powietrzu, w otaczającej zieleni, z atrakcjami leśnego placu zabaw sprawia, iż dzieci czują się swobodnie, niejednokrotnie wyrażając swoje emocje okrzykami radości, a dorośli mogą się przenieść na chwilę do czasów swojej młodości. Dodatkową atrakcją może być wspólne grillowanie czy pieczenie kiełbasek, gdzie wymierną korzyść stanowi przyroda, a czas spędzony przy ognisku, na pewno na długo pozostanie w pamięci.

Szkolenia

Jazda off road na pewno znajdzie swoich zwolenników wśród miłośników motoryzacji, amatorów mocnych wrażeń i tych, dla których jazda za kółkiem jest po prostu sama w sobie rozrywką.

Wybierając opcję szkoleniową uczestnik pod okiem instruktora samodzielnie prowadzi samochód poznając tajniki jazdy w terenie. Omawiane jest wyposażenie samochodu i bezpieczne techniki pokonywania przeszkód z użyciem dodatkowego sprzętu wykorzystywanego w trudnych sytuacjach terenowych.

Jeżdżąc w terenie, niejednokrotnie w trudnych technicznie warunkach, można lepiej poznać siebie i sprawdzić lub poprawić swoje umiejętności jazdy samochodem.

Eventy i Imprezy okolicznościowe

Dla grup zorganizowanych ciekawą opcją jest event w oparciu o off road, gdzie uczestnicy mają możliwość poprowadzić samodzielnie samochód, poznać granice możliwości pojazdów, przełamać własne słabości i nauczyć się wspólnie pokonywać przeszkody. Często ta współpraca owocuje w przyszłości, a wizja bezpiecznego dotarcia do celu integruje uczestników, pozostawiając niezapomniane przeżycia.

Na off road panują odmienne warunki jazdy, gdzie kluczowe są jasno określone zasady współpracy i wzajemne zaufanie. W sytuacjach trudnych technicznie, gdzie trzeba próbować różnych rozwiązań do sprawnego przejazdu, takich jak użycie wyciągarki i innych narzędzi – to właśnie praca zespołowa jest czynnikiem prowadzącym do bezpiecznego osiągnięcia celu.

Voucher na jazdę off road doskonale sprawdza się jako oryginalny prezent (kawalerski, panieński, urodzinowy, imieninowy…).

Senseofsport voucher str1

Senseofsport voucher str1

Komu podarować voucher na jazdę off road?

W zasadzie każdemu: fanom motoryzacji, osobom, które chcą kupić własną terenówkę i spróbować swoich sił za kierownicą auta 4×4 oraz tym, którzy interesują się techniką prowadzenia auta.

Jest to również doskonały prezent dla wszystkich, którzy lubią piękne krajobrazy, chcą przeżyć fajną przygodę, spędzić czas z dala od zgiełku miasta i poczuć pozytywne działanie adrenaliny.

Rajdy

W sezonie 2021 ścigamy się w ramach Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych w klasie T2.

Zobacz więcej