SenseOfSport - nordic walking, narty biegowe oraz 4x4 Krynica-Zdrój

Czym się zajmujemy? Jak pracujemy?

Pomysł założenia Sense of Sport powstał z doświadczenia sportowego i pasji do aktywnego stylu życia.

Jesteśmy świadomi, że człowiek uczy się całe życie, dlatego też staramy się poszerzać naszą wiedzę, stawiać sobie nowe cele i zdobywać kolejne doświadczenia. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły.

Zatrudniamy, współpracujemy i chcemy otaczać się ludźmi, dla których sport i aktywność ruchowa to nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja. Staramy się przekazać naszą wiedzę i służyć radą jak najlepiej potrafimy, a każda osoba, którą przekonamy i zachęcimy do aktywności fizycznej to dla nas kolejny sukces.

Dominik Jazic – założyciel Sense of Sport, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego, ukończył studia doktoranckie na AWF Katowice. Od najmłodszych lat związany z wieloma dyscyplinami, ale najwięcej czasu poświęcił kolarstwu. Znajomi mówią: urodzony, aby się ścigać… Sam z uśmiechem mówi, że jego przygoda z rowerem zaczęła się, kiedy jeszcze nie umiał dobrze chodzić. Zamiłowanie do sportu i aktywności ruchowej zaszczepili w nim rodzice, a obecnie sam stara się przekonywać innych i propagować aktywny tryb życia.

Dominik Jazic

„(…) Myślę, że bardzo ważne jest, aby był ktoś, kto zachęci do aktywności ruchowej i pokaże korzyści płynące z aktywnego trybu życia – w moim przypadku byli to rodzice. W dużej mierze dzięki nim i własnej determinacji osiągnąłem wiele sukcesów i byłem m.in. członkiem kadry narodowej MTB…”

Pielęgnuje wiele pasji, a jedną z nich są góry i wszystko, co z nimi związane. Mówi, że góry są i będą częścią jego życia. Ma to chyba po tacie, który przez długie lata był przodownikiem tatrzańskim. Przebywanie w górach to wyjątkowa kombinacja psychicznych i fizycznych wyzwań. Góry uczą pokory kształtują charakter – to magia, spokój i cisza, która koi zmysły, ale jednocześnie nie rzadko wyzwanie, przełamywanie barier i pokonywanie własnych słabości.

Jest również amatorem „białego szaleństwa”. Narciarstwo traktował zawsze „tylko” jako pasję, a mimo to nierzadko stawał i staje na podium amatorskich zawodów.

(…) pierwsze narty dostałem od rodziców, ale nie chciałem ich długo założyć.. Wolałem podpatrywać tatę prowadzącego kolejne kursy narciarskie i słuchać uwag, których udzielał kursantom. Nie poszło to na marne – któregoś dnia założyłem narty i w wieku 5 lat samodzielnie zjechałem ze stoku (…)”

Obecnie jest m.in. szefem wyszkolenia w Licencjonowanej Szkole Narciarskiej Krynica, której jest założycielem. Stale podnosi swoje umiejętności i poszerza doświadczenia. Jest doświadczonym instruktorem i trenerem z zakresu wielu dyscyplin.

Eventy 4x4

Jeżeli nie boisz się odrobiny błota na twarzy i kochasz zastrzyk adrenaliny
- wybierz się z nami na wycieczkę samochodami terenowymi.

Górskie, kręte trasy. Strome podjazdy i zjazdy. Możliwość prowadzenia pojazdów!

Poznaj bezdroża górskich okolic Krynicy!

więcej

Powiedzieli o nas:

Kurs nordic walking z sense of sport to czysta przyjemność. polecam!

Dziękuję za bardzo interesujące zajęcia, przeprowadzone w przepięknej jesiennej scenerii. Jeszcze tu wrócę :-)

Spędziliśmy niesamowite chwile na nartach biegowych. Chyba odnaleźliśmy nową zimową pasję.

Ruch to podstawa zdrowego życia. Z Sense Of Sport zadbasz o swoje ciało i umysł. Fizyczne zmęczenie i spora ilość świeżego powietrza wpłynie pozytywnie na przemianę materii. Szczególnie polecamy nordic walking, narty biegowe w Krynicy oraz wycieczki rowerowe. A zimą narty oraz snowboard. Nasza kadra to aktywni sportowcy, eksperci w swojej dziedzinie. Zadbają o Twoje bezpieczeństwo i zajmą się szczegółami wyjazdu.

SenseOfSport
info@senseofsport.pl
+48 606 408 224
© Sense of Sport | Kopiowanie zabronione