O Nas

SenseofSport zespół

Czym się zajmujemy? Jak pracujemy?

Pomysł założenia Sense of Sport powstał z doświadczenia sportowego i pasji do aktywnego stylu życia.

Jesteśmy świadomi, że człowiek uczy się całe życie, dlatego też staramy się poszerzać naszą wiedzę, stawiać sobie nowe cele i zdobywać kolejne doświadczenia. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły.

Zatrudniamy, współpracujemy i chcemy otaczać się ludźmi, dla których sport i aktywność ruchowa to nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja. Staramy się przekazać naszą wiedzę i służyć radą jak najlepiej potrafimy, a każda osoba, którą przekonamy i zachęcimy do aktywności fizycznej to dla nas kolejny sukces.

Dominik Jazic – założyciel Sense of Sport, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego, ukończył studia doktoranckie na AWF Katowice.

Dominik jest kierowcą w Szybkościowych Rajdach Terenowych rangi Pucharu Polski i Mistrzostw Polski. Sam mówi, ze jego historia sportowa, to ciągła walka o spełnianie marzeń, które jeszcze kilka lat temu wydawały się nierealne. „Zawsze siadając za kierownicą rajdowego samochodu mam jeden cel: jechać najlepiej jak to tylko możliwe i walczyć o zwycięstwo”.

Na co dzień organizuje wyprawy Off-Road i to jego kolejna, wielka pasja, której poświęca wiele czasu. Zawsze stara się pokazywać tą aktywność jako coś, co może współgrać z przyrodą i daje przyjemność nie tylko wynikającą z adrenaliny, ale z aktywnego i rozważnego spędzania wolnego czasu, także z całą rodziną.

(…) Myślę, że bardzo ważne jest, aby był ktoś, kto zachęci do aktywności ruchowej i pokaże korzyści płynące z aktywnego trybu życia – w moim przypadku byli to rodzice. W dużej mierze dzięki nim i własnej determinacji osiągnąłem wiele sukcesów i byłem m.in. członkiem kadry narodowej MTB

Od najmłodszych lat związany z wieloma dyscyplinami, ale najwięcej czasu poświęcił kolarstwu.

Znajomi mówią: urodzony, aby się ścigać… Sam z uśmiechem mówi, że jego przygoda z rowerem zaczęła się, kiedy jeszcze nie umiał dobrze chodzić.

Zamiłowanie do sportu i aktywności ruchowej zaszczepili w nim rodzice, a obecnie sam stara się przekonywać innych i propagować aktywny tryb życia.

Pielęgnuje wiele pasji, a jedną z nich są góry i wszystko, co z nimi związane. Mówi, że góry są i będą częścią jego życia. Ma to chyba po tacie, który przez długie lata był przodownikiem tatrzańskim. Przebywanie w górach to wyjątkowa kombinacja psychicznych i fizycznych wyzwań. Góry uczą pokory kształtują charakter – to magia, spokój i cisza, która koi zmysły, ale jednocześnie nie rzadko wyzwanie, przełamywanie barier i pokonywanie własnych słabości.

Jest również amatorem „białego szaleństwa”.

Narciarstwo traktował zawsze „tylko” jako pasję, a mimo to nierzadko stawał i staje na podium amatorskich zawodów.

(…) pierwsze narty dostałem od rodziców, ale nie chciałem ich długo założyć.. Wolałem podpatrywać tatę prowadzącego kolejne kursy narciarskie i słuchać uwag, których udzielał kursantom. Nie poszło to na marne – któregoś dnia założyłem narty i w wieku 5 lat samodzielnie zjechałem ze stoku (…)

Narty Dominik SensofSportt

Powiedzieli o Nas:

Monika, Kraków

Kurs nordic walking z sense of sport to czysta przyjemność. polecam!

Beata, Rzeszów

Dziękuję za bardzo interesujące zajęcia, przeprowadzone w przepięknej jesiennej scenerii. Jeszcze tu wrócę 🙂

Bartek i Agnieszka, Nowy Sącz

Spędziliśmy niesamowite chwile na nartach biegowych. Chyba odnaleźliśmy nową zimową pasję!